dr Danuta Adamska-Rutkowska (VIDEO)

Spotkanie z autorką książki: Kwantowa świadomość w konwencjonalnej nauce...
(25.04.2018, KGNŚ, Warszawa)

Człowiek współczesny żyje w otoczeniu materialnym, a informacje opiera głównie na jednym ze zmysłów, czyli wzroku. Zaprogramowaliśmy się tak i przestaliśmy reagować na bodźce funkcjonujące na innej zasadzie. Cały zespół naszych zmysłów został podporządkowany wzrokowi i przede wszystkim jemu wierzymy. Przyjmujemy, że to, czego nie da się zobaczyć nie istnieje. Niestety tylko wydaje się nam, że widzimy świat takim, jaki jest.

Fizyka kwantowa udowadnia, że poza obserwowanym przez nas otoczeniem istnieje też taka jego część, której nie odbieramy zmysłami. Jeśli tego nie uwzględnimy, będzie oznaczało, że sami świadomie ograniczamy postrzeganie rzeczywistości.

W najnowszej książce znajdziemy informacje m.in. o:

  • najnowszych badaniach nad świadomością konwencjonalnej nauki, czyli biologii, medycyny i fizyki,
  • naukowych wyjaśnieniach zjawisk, które wcześniej były kojarzone jedynie z nauką niekonwencjonalną, jak ezoteryka, mistyka czy spirytyzm,
  • polu energetyczno-informacyjnym,
  • świadomości i jej roli w fizycznej rzeczywistości,
  • nowym spojrzeniu na eutanazję, karę śmierci, aborcję, antykoncepcję czy homoseksualizm,
  • wielowymiarowości wszechświata, w którym możliwe są podróże w czasie i do wirtualnych światów alternatywnych.

Należąca do grona najwybitniejszych w Polsce badaczy zjawisk parapsychicznych, zaliczanych do tzw. pogranicza dr Danuta Adamska-Rutkowska jest specjalistką w dziedzinie inżynierii chemicznej i procesowej. Wiele lat kierowała zespołem naukowo-badawczym, prowadzącym prace eksperymentalne dla celów matematycznego modelowania procesów. Posiada szeroką wiedzę w zakresie chemii, fizyki, biologii i cybernetyki. Jest autorką książek: Kwantowa rzeczywistość, Związek ducha i materii, Świadomości wielowymiarowa w świetle badań naukowych,  Psychotronika współczesna nauka o świadomości. Od wielu lat jest stałym współpracownikiem Nieznanego Świata. Nasi Czytelnicy znają jej liczne artykuły poświęcone naukowej analizie takich zjawisk, jak jasnowidzenie, telepatia, radiestezja czy kontakty z pozafizyczną rzeczywistością, w tym także ze zmarłymi.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

 

 

W sprzedażyNewsletter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.