Robert Gajdziński (VIDEO)

Spotkanie z Robertem Gajdzińskim - "Wszystko jest w nas. Wprowadzenie do pisemnych przekazów od zmarłych"
(25.10.2017, Warszawa,  KGNŚ)

Nell Halina Noell – Polka osiadła od wojny w Londynie, uczennica słynnej Walerii Sikorzyny, jasnowidzki i uzdrowicielki, sama obdarzona darem jasnowidzenia – od 1976 r. otrzymywała przekazy dyktowane jej przez zmarłych, którzy nazywali siebie Ludźmi w Duchu.

Robert Aleksander Gajdziński, były korespondent „Newsweeka”, poznał ją w stolicy Wlk. Brytanii, gdzie mieszkał do 2015 r. Fenomen tak go zainteresował, iż został uczniem pani Haliny, a zarazem świadkiem dyktowań otrzymywanych przez nią w latach 1985 – 1998. Następnie, jako spadkobierca zapisanych przez nią przekazów, wydał dwie książki temu poświęcone „CO MÓWIĄ ZMARLI. Dyktowania Ludzi w Duchu” (postaci historycznych, jak np. Einstein, Piłsudski, Lennon) oraz „JAK UMIERAŁ BÓG. Dyktowania świadków” (otrzymanych m.in. od Jezusa Chrystusa, apostołów, św. Łazarza czy św. Marii Magdaleny).

Po powrocie do Warszawy R. Gajdziński pracuje nad kolejnymi tomami dyktowań Ludzi w Duchu oraz Jezusa Chrystusa.

Z przekazów tych wynika jednoznaczna nauka, iż świat zewnętrzny stanowi konsekwencję naszych myśli oraz czynów. Wszystko co nas spotyka, zarówno dobro jak i zło, zależy od nas, opiera się na prawie przyczyny i skutku, bazującym na reinkarnacji. Dlaczego tak się dzieje? Jak to zmienić zaczynając od siebie? Prawda Boża, Intencja, Wolna Wola każdego z nas, to największy dar od Stwórcy dla Jego Dzieci.

Program wykładu wraz z pokazem slajdów:

  • Nell Halina NoellWprowadzenie od dyktowań
  • Historia Nell Haliny Noell i jej misja związana z groźbą zagłady w 1984 r.
  • Dyktowania Jezusa Boga
  • Ja jako świadek i spadkobierca dyktowań.
  • Prawo przyczyny i skutku bazujące na reinkarnacji czyli słowa Jezusa: "Co posiejesz, to zbierzesz"
  • Kolejne tomy dyktowań: Dyktowania bł. księdza Jerzego Popiełuszki, Pawła Apostoła i Eli, narzeczonej młodego Karola Wojtyły
  • Życie po śmierci fizycznej. Duch bez ciała, płci, mózgu, języka, duch poza czasem i przestrzenią.
  • Przygotowanie do kolejnego życia, wybór rodziców na zasadzie odbicia lustrzanego. Ciąża a prawa kobiet. Narodziny i pamięć poprzednich wcieleń.
  • Pytania.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.