Spotkanie z Andrzejem Szmilichowskim

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" zaprasza na spotkanie z Andrzejem Szmilichowskim - mieszkającym od ponad 30 lat w Szwecji polskim pisarzem, dziennikarzem, extrasensem, stałym współpracownikiem Nieznanego Świata i korespondentem naszego pisma w tym kraju, autorem kilkunastu książek, z których większość, podobnie jak comiesięczny felieton Andrzeja Szmilichowskiego w , odnosi się do problemów ezoteryki i szeroko pojętej duchowości.  Spotkanie odbędzie się w środę, 5 marca 2008 r., w Muzeum Etnograficznym w Warszawie przy ul Kredytowej 1.
 
ImageSpotkanie z Czytelnikami jednego z najpopularniejszych i najbardziej cenionych autorów pisujących w Nieznanym Świecie organizujemy w związku z niezwykłym wydarzeniem, jakim jest niedawne ukończenie przez Andrzeja Szmilichowskiego 70 lat. Z tej okazji w konsulacie polskim w Sztokholmie 23 listopada odbył się uroczysty benefis z udziałem wielu zaproszonych gości, w którym uczestniczyło również kierownictwo redakcji Nieznanego Świata, a całej sprawie poświęcamy obszerną publikację w numerze marcowym (wejście na rynek: 21 lutego), gdzie zamieściliśmy także pełen życiorys naszego współpracownika wraz z tytułami wydanych przez niego książek. Czynimy starania, by przynajmniej niektóre z nich można było nabyć w trakcie spotkania w dn. 5 marca (po promocyjnej cenie), co nie jest łatwe, gdyż edycje te były wydawane w niewielkich nakładach i przez różnych edytorów w Polsce oraz Szwecji.

Nie musimy chyba dodawać, że Andrzej Szmilichowski, który należy do grona naszych długoletnich i wypróbowanych przyjaciół, jest postacią w całym tego słowa znaczeniu zjawiskową, a jego nieustający dialog z Czytelnikami, prowadzony zarówno na łamach, jak i poza nimi (co miesiąc otrzymuje kilkadziesiąt maili oraz listów) stanowi swoisty fenomen. On sam nieustannie poszukuje odpowiedzi na najważniejsze z punktu widzenia ludzkiego życia pytania. Opowiadając w oryginalny i wciągający sposób epizody z różnych płaszczyzn istnienia, prześwietla i uwalnia niejako energię wyobraźni, zachęcając do działania: Możesz więcej, niż możesz!
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!! 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.