Uwaga! Szczególna okazja, by zakupić Leksykon symboli Herdera!

Leksykon symboliZnów mamy dla Czytelników niepowszednią niespodziankę. Jest nią ściągnięcie przez naszą księgarnię i sprzedaż końcówki nakładu unikatowej książki. Chodzi o opracowany przez niemieckie Wydawnictwo HERDERA (polski edytor: tCHu) LEKSYKONU SYMBOLI w tłumaczeniu samego mistrza Jerzego Prokopiuka. Ten nieprawdopodobnie płodny poznawczo tom, który jest czytelniczym rarytasem i którego stara cena wynosiła 24,90 zł, Księgarnia oferuje za jedyne 14,90 zł (czyli taniej o 10 zł).

Leksykon HERDERA zawierający - uwaga! - ponad 1200 haseł i ponad 500 ilustracji, jak rekomenduje go wydawca (przy czym jest to, dodajmy, rekomendacja mająca pełne pokrycie w rzeczywistości): prezentuje przegląd bogactwa ludzkiego myślenia symbolicznego. Chcemy by ta niewielka książka, ofiarująca znaczny zasób informacji o symbolach z różnych kręgów kulturowych, pobudziła wyobraźnię, chęć nawiązania indywidualnej więzi z nimi - jako siecią węzłów rekonstruujących świat, przyczyniła się, byśmy nie tylko bardziej świadomie przyjmowali strumień obrazów, płynących ku nam, ale podjęli wysiłek odbudowy zanikającego w naszej kulturze twórczego myślenia obrazowego. Leksykon zawiera wiele oryginalnych opracowań, których nie znajdziecie Państwo w innych tego typu wydawnictwach - stara się być bowiem czymś więcej niż tylko zbiorem haseł z problematyką symboli związanym, ale zachętą i pomocą. Poprzez okno symbolu możemy uzyskać dostęp do bardziej złożonej i pełniejszej rzeczywistości oraz szansę odpowiedzi na pytanie: Skąd przychodzimy, kim jesteśmy, dokąd idziemy?

To zatem niepowtarzalna okazja, by praktycznie za bezcen nabyć wydawnictwo, jakie powinno znaleźć się w każdej domowej bibliotece. Ponieważ ilość egzemplarzy, jaką udało nam się pozyskać w ramach końcówki nakładu, jest ograniczona, jak zawsze będzie decydowało pierwszeństwo zakupu oraz składanych zamówień na pośrednictwem internetu, przy czym postanowiliśmy, że ostatnich dziesięć egzemplarzy LEKSYKONU, jakie pozostanie, zatrzymamy w nieznanoświatowym archiwum.

Zapraszamy na zakupy!
Wydawnictwo "Nieznany Świat"
Właściciel sklepu internetowego
Księgarnia-Galeria "Nieznany Świat"

W sprzedażyNewsletter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.