Dwie końskie matki proszą o życie!

Przystań Ocalenie

Zbliża się najbardziej wyjątkowy czas w roku – grudzień i święta. Przygotowania do nich zawsze nastrajają nas jakoś tak, że świat wydaje się lepszy, piękniejszy.

Nasze zwierzęta proszą o paczki, a te płyną do nich z całej Polski. Jak co roku otrzymujemy też wiele listów i telefonów, które mówią o smutku, nieszczęściu, a często nawet tragedii związanej z tą magiczną porą.

 Po raz kolejny ważą się losy zwierząt – dwóch klaczy. Przeszły karierę sportową i hodowlaną. Jedna ma 21 lat, druga 19, obie mogłyby pożyć jeszcze kilka lat... Na pytanie: kto kupi konie, które do niczego się nie nadają? odpowiedź jest tylko jedna, szczególnie w obecnej sytuacji, gdy rosną ceny...

W naszej Przystani wiele takich sportowych, hodowlanych, z jakiegoś powodu nagle wybrakowanych i przeznaczonych na mięso klaczy znalazło nowy, spokojny dom. Dlatego tym również chcemy dać w mikołajowym prezencie coś najpiękniejszego: życie. Przez kilkanaście lat wiernie służyły człowiekowi. Zasługują na taki podarunek.

Ośmielamy się prosić Państwa o pomoc w ich ocaleniu. Wiemy, że tylko dzięki Wam będzie to możliwe. Niestety termin jest bardzo krótki. W Przystani brakuje miejsca, ale trudno pozostać obojętnym na los koni, które tak naprawdę zostały już skazane...

Za wszelkie wpłaty z dopiskiem „Dwie matki” dziękujemy

29 1750 0012 0000 0000 2212 8288

Przystań Ocalenie
ul. Kombatantów 134, 43-229 Ćwiklice
www.przystanocalenie.org
, tel. 723-80-80-02
Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000464918
Przekaż 1% swojego podatku dla przystaniowych podopiecznych

Można także wesprzeć akcję sms-em, wpisując w treści „OCALENIE”:

  • Numer 7248 to koszt sms-a w cenie 2,46 PLN z VAT
  • Numer 74567 to koszt sms-a w cenie 4,92 PLN z VAT
  • Numer 79996 to koszt sms-a w cenie 11,07 PLN z VAT

W sprzedażyStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.