Spotkanie z Joanną Pawłowicz

Joanna PawłowiczWarszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" oraz Księgarnia Galeria "Nieznany Świat"

zapraszają na spotkanie poświęcone z dziennikarką i pisarką Joanną Pawłowicz
połączone z promocją jej najnowszej książki Makrobiotyka w zgodzie z naturą, która ukazała się w cyklu Pasje życia. Weźmie w nim udział bohaterka tomu Jolanta Łępicka.

06 listopada 2014 r. o godz. 17
Warszawa, ul. Kredytowa 2

Przypomnijmy, że Joanna Pawłowicz, która mieszka w Szczecinie, skąd przyjedzie do nas wspólnie ze współtwórczynią Makrobiotyki… oprócz tego, że jest dziennikarką, pisarką i wydawcą (kieruje oficyną Freja), określa sama siebie mianem podróżniczki przez życie. O jej wspaniałej książce Taniec z wiatrem z 2010 r., której Nieznany Świat udzielił patronatu medialnego, Marek Rymuszko napisał: To edycja pod każdym względem unikatowa, którą – przy całej umowności tego określenia – można by nazwać wielowątkowym reportażem duchowym. Wcześniej Joanna Pawłowicz wydała zbiór reportaży Życie przez kalkę oraz powieść biograficzną Lena poświęconą legendarnej Helenie Urbańskiej, która tysiącom ludzi przywróciła włosy.

Natomiast w ostatnich latach autorka zainicjowała cykl książek Pasje życia, które są rodzajem wywiadów rzek z osobami zajmującymi się zgłębianiem tajników astrologii, duchowości, naturalnych metod leczenia oraz relaksacji.
W serii tej ukazały się dotychczas następujące pozycje: Astrologia – dotknąć gwiazd (rozmowa z Małgorzatą Wadżet Gardasiewicz), Ma-uri – tam, gdzie otwiera się niebo (rozmowa z Ryszardem Biskupskim), Joga. Między ziemią a niebem (wywiad z Jurkiem Jaguckim), Psychoterapia – lekarstwo duszy (rozmowa z Alicją Marią Jankowską) i właśnie Makrobiotyka w zgodzie z naturą (wywiad z Jolantą Łępicką). Wszystkie one są dostępne w Księgarni-Galerii NŚ.

W spotkaniach z Joanną Pawłowicz w Szczecinie bierze od lat udział bezprecedensowa liczba czytelników. To, które odbędzie się w Warszawie, poprowadzi redaktor naczelny Nieznanego Świata, Marek Rymuszko.

Z okazji spotkania rabaty na wybrane książki i produkty! Nie przegapcie tej okazji.

Serdecznie zapraszamy!

W sprzedażyNewsletter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.