Welska droga do zdrowia

Pod patronatem Nieznanego Świata

Spokój nie oznacza bierności, wyciszony umysł pozwala podejmować inteligentne decyzje i działać we właściwym czasie - takie motto usiłuje nam przekazać Andrzej Daniluk - właściciel Hotelu WELSKIEGO.

Niby wszyscy wiemy, że profilaktyka lepsza i tańsza jest w ostatecznym rozrachunku - od leczenia rozwiniętego stanu chorobowego. A jeśli już zaniedbaliśmy to i choroba się rozwinęła, należy zacząć terapię możliwie wcześnie i prowadzić ją konsekwentnie. Większym sojusznikiem naszego zdrowia okazuje się przy tym medycyna naturalna - choć niekiedy działa wolniej, w odróżnieniu od leczenia farmakologicznego,  obarczonego licznymi działaniami ubocznymi.

Oczywiście, chcąc dokonać remanentu w swoim organizmie, najlepiej zaczynać działania profilaktyczno-lecznicze, w takich warunkach, gdy możemy się na tym skupić. Dobrym rozwiązaniem są specjalistyczne turnusy w cichym miejscu, sprzyjającym klimacie, miłej atmosferze pod opieka personelu medycznego z zapewnioną właściwą dietą. Dlatego przed rokiem nawiązaliśmy współpracę z Hotelem WELSKIM w Ciborzu koło Lidzbarka Welskiego, gdzie Zespół Profilaktyki Zdrowia troskliwie czuwa nad każdym gościem, a także z Pałacem Sapetów w Tucznie. Odwiedziliśmy oba obiekty oceniając ich propozycje bardzo pozytywnie, czemu wyraz dawaliśmy na łamach "NŚ", za każdym razem dziwiąc się, że spotkaliśmy tam nadal niewielu naszych Czytelników.

Niezrażony tym Welski Zespół Profilaktyki Zdrowia wciąż rozwija i doskonali swoją ofertę. Uważamy, że warto tu przyjechać po zdrowie, po doświadczenie prawdziwego siebie, po nowe przyjaźnie. Aby doświadczyć troski, miłości i spokoju, nabrać dystansu do codziennych spraw.

Pobyty ZDROWOTNE oferują:

 • DIAGNOSTYKĘ
 • DOBÓR DIETY
 • OCZYSZCZANIE ORGANIZMU
 • ODCHUDZANIE z dietą dr. EWY DĄBROWSKIEJ
 • oraz liczne ZABIEGI.

Znana Państwu Ewa Wolska - cudowny, ciepły człowiek - dwukrotnie (19-26. 07 oraz 16-23.08 br.) poprowadzi tydzień z BIOENERGOTERAPIĄ. To regeneracja, harmonia i relaks. Pomocą służy też ekstrasens i bioenergoterapeuta Tadeusz Pawłowski, człowiek o wyjątkowych, paranormalnych doświadczeniach.

Barbara Matczak i Florian Szalkiewicz tworzą unikalny zespół terapeutyczny wykonując masaż na cztery ręce. Dobierając optymalne techniki usuwają blokady, napięcie i bóle ciała, wprowadzając harmonię w naszą psyche i phisis.
Nad całością działań medycznych i profilaktycznych czuwa szef  Instytutu "BIONET" lekarz Waldemar Pawłowski i lek. med. Grażyna Duszkiewicz, a konsultacji farmaceutycznych udziela mgr farm. Bożena Suwińska-Daniluk.
Wprowadzające do jogi sesje oraz medytacje dla każdego (również dla seniorów) firmuje Andrzej Daniluk.

Badania: wywiad lekarski, badanie serca NURSE ECG, dobór homeopatii, diagnostyka systemowa MORA - test wg dr. Cornalissena.

Zabiegi: przeciwbakteryjne, antynikotynowe, zabiegi za pomocą aparatu MORA, biorezonans, homotoksykologia, chelatacja, hydrokolonoterapia, zespoły bólowe, elektrofonoforeza, prądy lecznicze, laser, ultradźwięki.

Rabaty:

 • terminowy
 • rodzinny
 • towarzyski
 • przyjacielski
 • dla dzieci
 • dla Czytelników "NŚ" (z numerem "NŚ" 5/2013 pytajcie na turnusach, którym patronujemy o specjalne losowane promocje).

Turnusy:

 • dietetyczny wg dr Ewy Dąbrowskiej
 • autorski z dr Grażyną Duszkiewicz
 • bioterapeutyczny z Ewą Wolską
 • odchudzająco-oczyszczający
 • przeciw-alergiczny
 • aktywny senior
 • dla osób z wysiłkowym nietrzymaniem moczu
 • dla chorych z miażdżycą
 • weekendy z jogą (joga dla starszaków, ale też joga dla ludzi biznesu).

Podziękowania:

Proszę o przyjęcie wyrazów wdzięczności za okazaną nam życzliwość i gościnność podczas wizyty w Państwa Hotelu pani dr Zofii Dziewianowskiej z USA i pana Zbigniewa Mieczkowskiego z Wielkiej Brytanii.
Stale powiększająca się oferta turystyczna, rekreacja, zdrowotna i kulturalna Hotelu jest niezwykle interesująca, a zaprezentowany program perspektywiczny budzi szacunek nie tylko Polonii...
Dyrektor Muzeum Dyplomacji Uchodźctwa Polskiego dr hab. Adam Sudoł prof. nadzw. UKW

Podziękowania ... dla Wszystkich osób pracujących tutaj, a w szczególności zajmujących się medycyną naturalną za sprawienie, iż  - w moim przypadku - niemożliwe stało się możliwym. Po dwutygodniowych wczasach leczniczych wyjeżdżam z Hotelu Welskiego mniej sceptyczny, zdrowszy, z lepszym nastawieniem do świata i ludzi...
Marek Ś. z Częstochowy

Serdecznie dziękujemy za piękne chwile w saloniku kominkowym ... za pobyt, opiekę, zaangażowanie, a także za wspaniałą atmosferę, którą emanuje cały hotel...
Halina i Stefan - Gdynia

Kontakt:
HOTEL WELSKI - Zespół Profilaktyki Zdrowia
Cibórz 1A, 13-230 Lidzbark
tel. (23) 696 30 13, 654 10 87
tel. kom. 692 400 924, 503 015 686
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
strona internetowa: www.welski.pl

W sprzedażyNewsletter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.