Od początku istnienia Nieznanego Świata jedną z najpoczytniejszych rubryk w miesięczniku jest ukazujący się w nim od pierwszego numeru Poczet healerów polskich, w którym od blisko 21 już lat prezentujemy rekomendowanych przez chorych i szczególnie przez nas cenionych niekonwecjonalnych terapeutów.

Wychodząc naprzeciw życzeniom Czytelników postanowiliśmy niektóre zamieszczone w tym cyklu publikacje udostępnić również na stronie internetowej.


 

Same cuda w kartach zdrowia

Andrzej Wiktor Polakowski - NŚ 4/2014

Pomagając chorym, białostocka terapeutka Teresa Toczydłowska wyjątkowo skutecznie łączy wiedzę kilkudziesięciu kierunków, specjalności i praktyk medycyny naturalnej oraz akademickiej. Jednak zaskakujących zdarzeń, które wprowadziły ją na tę zawodową drogę, dotąd nie ujawniała.

Czytaj więcej...

Przebudzenie

Anna Andrzejewska-Jurgiel - NŚ 9/2004

Przed 23 laty po głębokim transie na długo straciła przytomność. W szpitalu nikt nie potrafił postawić diagnozy ani określić sposobu leczenia. Po 40 dniach doszło do samoistnego przebudzenia, a po kolejnych dwóch miesiącach jej organizm zaczął funkcjonować całkowicie prawidłowo.

Czytaj więcej...

Powołanie

Maria Rojek - 4/2013

Wybitny chirurg rosyjski, profesor Anatol Jurczenko powiedział o Wojciechu Kristianie Walczaku z Łodzi, że ma on zespół cech, który pozwala stać się wybitnym terapeutą. Sam łódzki healer, który przyjmuje chorych również w Warszawie, uważa się za rzemieślnika. Na pierwszym miejscu stawia solidność i zaangażowanie w pracy dla dobra chorych.

Czytaj więcej...

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.