"Obcy są na Ziemi i krzyżują się z ludźmi"

Takim wnioskiem zszokował swoich kolegów z uczelni dr Young-hae Chi z Oxford University, wykładowca języka koreańskiego, a prywatnie badacz zjawiska uprowadzeń przez Obcych i autor książki o niepokojącym tytule Uprowadzenia przez Kosmitów a koniec ludzkości.


Dr Young-hae zawarł w niej swoją teorię na temat celowości tzw. abdukcji, przyznając, że blisko mu do wniosków wysuwanych przez historyka i weterana ufologii dr. Davida Jacobsa (wywiad z nim opublikowaliśmy w 11/2017).

Według koreańskiego uczonego Obcy przybywają na Ziemię, by przeprowadzać zakrojony na szeroką skalę projekt hybrydyzacji - tworzenia krzyżówki międzygatunkowej, łączącej cechy Obcych oraz Homo sapiens. Ma to głębsze uzasadnienie, bowiem Kosmici chcą w ten sposób uchronić od zagłady oba gatunki - tłumaczy Young-chae.

Sierpniowy "Nieznany Świat" już w sprzedaży!

W pewnym sensie można założyć, że projekt hybrydyzacji wiąże się ze zbliżającym się zmierzchem naszej cywilizacji. Jedna z możliwości zakłada, że z jakichś powodów Obcy cenią nasze DNA, mogące posłużyć do uratowania ich samych. Druga hipoteza mówi, że tworzą gatunek będący w stanie przetrwać w przyszłych, trudnych warunkach klimatycznych. Trzecia, oparta o relacje niektórych uprowadzonych, sugeruje, że cechujące się wysoką inteligencją hybrydy są kastą przyszłych przywódców, którzy zajmą się rozwiązywaniem problemów naszej planety. Biorąc jednak pod uwagę zachowanie Kosmitów możemy dojść do wniosku, że posiadają wiedzę o przyszłości, wskazującą na jakiś pesymistyczny dla nas scenariusz - wyjaśnia Koreańczyk.

Jego zdaniem Obcy dokonujący porwań dzielą się na kilka grup: wielkookich Szaraków, przypominających ludzi wysokich Nordyków oraz istoty o cechach gadów i owadów. Podobne insektom stworzenia mają rządzić pozostałymi grupami. Przy czym nie muszą one być wcale obce - jak zaznacza uczony.

Nie sądzę, aby przybywali z bardzo daleka. Mogą istnieć tuż obok nas, ale ich po prostu nie dostrzegamy. By to zrozumieć, wystarczy przyjrzeć się rybom, postrzegającym wszystko w unikatowy dla siebie sposób. Ludzka percepcja również jest ograniczona przez zmysły - zaznacza dr Young-hae Chi.

Czytaj także:

Skomentuj na naszej grupie dyskusyjnej (FB)

Obcy są na Ziemi od wieków - mówi miliarder

Däniken: Bogowie z kosmosu powrócą za 20 lat

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.