Matryca Energetyczna - Dwupunkt (warsztaty) 28-29.01.17

Patronat "Nieznany Świat".

Zapraszamy na warsztaty Wiesławy Bakaj: "Matryca Energetyczna - Dwupunkt (wg. Richarda Bartletta cz.1), które odbędą się w Warszawie w dniach 28-29 stycznia pod patronatem "Nieznanego Świata".

Na warsztatach poznasz krok po kroku Technikę Dwupunktu i zapoznasz się z wiedzą, dzięki której Twoje życie stanie się lżejsze, przyjemniejsze i ciekawsze. Zaczniesz je postrzegać jako przygodę i możliwość realizacji samego / samej siebie. Technika Dwupunktu zmieni możliwości w realizację - więcej na www.

Kontakt dla zainteresowanych - Organizator (605 082 300, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), Nieznany Świat (22 849 77 38, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Polecamy również relację video ze spotkania z Wiesławą Bakaj w naszej księgarni oraz prelekcję wygłoszoną podczas Pikniku "Nieznany Świat Zdrowia i Metafizyki" - DWUPUNKT Droga do marzeń.Zapraszamy na dwudniowe warsztaty: Matryca Energetyczna - Dwupunkt. Kreowanie rzeczywistości technikami kwantowymi, które poprowadzi Wiesława Bakaj.

 

Projekt "Dzieci Indygo" na platformie PolakPotrafi.pl

Patronat "Nieznany Świat"

Dzieci Indygo to nowe pokolenie dzieci, bardziej zaawansowane w ewolucji, niż poprzednie generacje. Nazwa pochodzi od koloru indygo, który dominuje w ich polu energetycznym. Po raz pierwszy zauważono je w latach 60. Później zaczęły się pojawiać dzieci kryształowe, tęczowe, gwiezdne, a ich aura miała taką barwę, jak sugeruje sama nazwa. Mówiąc ogólnie, są to dzieci naszych lub nowych czasów, gdyż posiadają niezwykłe duchowe dary.

Dzieci Indygo są tak naprawdę ewolucją. Nie zauważamy jej, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni, że zachodzi powoli. Te wyjątkowe istoty pokazują nam, dokąd zmierzamy jako gatunek. Mają więcej połączeń neuronowych, a to oznacza, że więcej talentów i zdolności.

Czytaj więcej...

Oczyma medium. Skazani na śmierć

SKAZANI NA ŚMIERĆ. Inkaski ślad niedzickiej legendy. Oczyma medium
Grzegorz Szymański, Tamara Jermakowa-Szymańska

Niezwykłe dzieje Inków Polsce związanych z Zamkiem w Niedzicy znanym z fascynujących książek znakomitego reportera Aleksandra Rowińskiego: Pod klątwą kapłanów, Przeklęte łzy Słońca i Dreszczowce zamku Dunajec, w których autor udowadnia, że legenda o polskim szlachcicu Sebastianie Berzewiczym, jego córce – inkaskiej księżniczce – Uminie i małym Antonio była prawdą!

TYLKO u nas! Pod patronatem medialnym miesięcznika "Nieznany Świat".

Czytaj więcej...

SZEPTY STAROŻYTNYCH – malarstwo i grafika AGNIESZKI SZYFTER

Pod patronatem medialnym Nieznanego Świata

SZEPTY STAROŻYTNYCH to seria malarstwa i grafiki Agnieszki Szyfter, inspirowana przekazami starożytnych, wielkich myślicieli, odkrywców oraz filozofów: Platona, Seneki, Sokratesa, ale też Kartezjusza, Osho oraz Einsteina.

Symbole, które pojawiają się w tej kolekcji sztuki, sięgają antycznego Egiptu, ludów Afryki, kultury Majów oraz Azteków. Mogą budzić tajemne moce, stanowią źródło sekretnej energii oraz dotykają sensu życia.

Czytaj więcej...

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.