Milczący świat Głuszka

Przystań Ocalenie

Głuszek żyje w świecie, którego ani zdrowy człowiek, ani zdrowy pies nie jest w stanie zrozumieć. W jego życiu nie ma dźwięków. Nie słyszy wołania, zbliżających się kroków ani warczenia. Nie wie, jak śpiewają ptaki, jaki odgłos wydaje wpadająca do miski karma. Nie zna też dźwięku otwieranej lodówki, który tak bardzo lubią nasze przystaniowe dziaduszki. Głuszek nic nie słyszy.

Może to było powodem, że trafił do punktu przetrzymań, a może coś zupełnie innego. Prawdy nigdy nie poznamy.

Przerażony wrogim światem, pozostałymi psami, nie wysuwał nosa z budy przez kilkanaście tygodni. Dopiero po tym czasie odważył się wyjść do swoich opiekunek, ale nadal obawia się dotyku, brak mu zaufania do ludzi. Siedział za niepełnosprawność, której przecież nie jest winny.

Starszy, głuchy pies w takim miejscu nie ma szans na przetrwanie. A on przez trzy miesiące trwał wciśnięty w budę. Bał się współtowarzyszy niedoli i człowieka. Ostatnie, pełne chłodu i wilgoci dni pogorszyły stan jego łapek. Ma problemy z chodzeniem i wstawaniem.

Prosimy Państwa o pomoc dla Głuszka. Ten starszy, niesłyszący piesek może zamieszkać w naszej Przystani, ale nie ma jeszcze nic swojego, ani legowiska, ani mięciutkiego kocyka, ani żadnej zabawki. Konieczny będzie również zakup suplementów na stawy, pieniądze na wizytę u weterynarza. Chcielibyśmy się dowiedzieć, jaki jest ogólny stan jego zdrowia i znaleźć przyczynę osłabienia łap.

Wpłaty na leczenie można przekazywać na nasze konto z dopiskiem „ Dla Głuszka”:

29 1750 0012 0000 0000 2212 8288

Przystań Ocalenie
ul. Kombatantów 134, 43-229 Ćwiklice
www.przystanocalenie.org
, tel. 723 80-80-02

Przekaż 1% swojego podatku dla przystaniowych podopiecznych
Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000464918

Można także wesprzeć akcję sms-em, wpisując w treści „GLUSZEK”:

  • Numer 7248 to koszt sms-a w cenie 2,46 PLN z VAT
  • Numer 74567 to koszt sms-a w cenie 4,92 PLN z VAT
  • Numer 79996 to koszt sms-a w cenie 11,07 PLN z VAT 

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.