Spóźniony usmiech Soni

Wygląda na to, że ONA ma bardzo starą duszę. Kiedyś musiała być pięknym, wzbudzającym powszechny zachwyt psem. Dziś jest wychudzona, wystraszona i przygnieciona życiowymi doświadczeniami. A ponieważ liczy już osiem lat, niełatwo w takim wieku znaleźć dom. W kolejce czekają przecież młodsi, ładniejsi, bez zbędnego bagażu doświadczeń.

Przebywała w ogromnym schronisku, setki kilometrów od nas. Nie radziła tam sobie. Z każdym dniem coraz bardziej pogrążała się w swoim świecie. To był ostatni moment, aby nie odcięła się całkowicie od świata zewnętrznego i mogła spróbować innego życia.

Wiele zwierząt tak właśnie reaguje na życie w schronisku. Tam, gdzie trzeba siły, chęci i pewności siebie, starsze, łagodne psy sobie nie radzą.

Zabraliśmy ją więc do Przystani i obecnie odpoczywa po długiej podróży. Jadła szybko, jakby się bała, że ktoś jej zabierze miskę. Potem głęboko zasnęła. Jakby odsypiała cierpienie, strach i cały stres, który jej towarzyszył przez ostatnie lata. Jest bardzo słabiutka, po zrobieniu kilku kroków odpoczywa.

Przyjechała do nas z drugą, niepełnosprawną sunią. Obie są dla siebie wszystkim. Nie można ich rozdzielać, bo jedna wyje za drugą. Mają tylko siebie, aa wspólnym spacerze Sonia zaczęła się uśmiechać. Mamy nadzieję, że już wie, już czuje, że zaczęło się dla niej nowe życie.

Potrzebujemy dla niej kilku rzeczy, jak: materac, syrop na stawy, dobrej jakości mokrą karmę i środki na wizytę u weterynarza. Bardzo prosimy o pomoc.

Wpłaty prosimy kierować na nasze konto: Komitet Pomocy dla Zwierząt Organizacja Pożytku Publicznego, ul. Bałuckiego 7/37 43-100 Tychy KRS 0000015352, www.przystanocalenie.pl, tel. 501-241-784

Konto: 91 1050 1399 1000 0022 0998 2426 z dopiskiem „Dla Soni”

Można także wesprzeć akcję smsem wpisując w treści OCALENIE:

  • Numer 7248 to koszt sms-a w cenie 2,46 PLN z VAT.
  • Numer 74567 to koszt sms-a w cenie 4,92 PLN z VAT
  • Numer 76567 to koszt sms-a w cenie 7,38 PLN z VAT
  • Numer 79996 to koszt sms-a w cenie 11,07 PLN z VAT

Za każdą pomoc z całego serca dziękujemy.

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.