O psie Kaziu, który pokochał łóżko

Żyje na tym świecie jakieś dwanaście lat. Słuch już mu szwankuje, niedowidzi, a do tego utyka. Kazio ma trzy łapki. Mimo zaawansowanego wieku i wielu problemów zdrowotnych nadal jest uroczym psiakiem.


Przystań Ocalenie

Zwracają uwagę jego przepiękne, wielkie uszy, a oczy… Jeszcze do niedawna były pełne strachu, póki nie odkrył przytulnego łóżka, w którym czuje się najbezpieczniej i najwygodniej. Podobnie jak w przypadku wielu naszych nowych podopiecznych, nie znamy jego historii i nie wiemy również, w jaki sposób stracił łapkę.

Wcześniej przebywał w dużym, głośnym schronisku, w którym naczelną zasadą jest walka o przetrwanie. To oczywiste, że w takich miejscach wygrywa siła i młodość, a starsze psy na odnalezienie bezpiecznej przystani nie mają większych szans. Światełko w tunelu dla Kazia pojawiło się, gdy tę szansę postanowiliśmy dać mu my, opiekunowie Przystani Ocalenie. W Psianatorium dostał swój ciepły pokoik, gdzie leży na kocyku. Choć z każdą chwilą czuje się psychicznie lepiej, nadal obawia się ludzi i zachowuje się tak, jakby się starał nacieszyć każdym momentem. Ze swej strony mamy nadzieję, że Kazio szybko zrozumie, iż pozostał z nami na zawsze i może na nas zawsze liczyć.

Oprócz wspomnianych niedomagań nasz podopieczny ma wiele innych problemów zdrowotnych, chociażby ze stawami i skórą. Był zaniedbany, brudny i skołtuniony do granic możliwości. Musieliśmy więc od podstaw o niego zadbać.

Zdajemy sobie sprawę, że, aby zapewnić Kaziowi normalne i szczęśliwe życie, czeka nas trudna droga, ale jest tego wart. JEST TEGO WART. By przyspieszyć jednak jego aklimatyzację, musimy zatroszczyć się o zdrowie Kazia oraz takie warunki bytowe, w których wreszcie będzie się czuł jak u siebie. Wierzymy, że wspólnie z Państwem uda nam się to uczynić.

Nasz adres:

Przystań Ocalenie,

ul. Kombatantów 134,

43-229 Ćwiklice,

tel. 501-241-784

www.przystanocalenie.org

* * * * * * * *

Wpłaty dla Kazia prosimy kierować na konto:

91 1050 1399 1000 0022 0998 2426 z dopiskiem „Dla Kazia

Komitet Pomocy dla Zwierząt

Bałuckiego 7/37

43-100 Tychy

* * * * * * * *

Można również pomóc wysyłając sms o treści „OCALENIE” na numer:

7248 - koszt 2,46 zł z VAT

74567- koszt 4,92 zł z VAT

76567 - koszt 7,38 PLN z VAT

79996 - koszt 11,07 z VAT

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.