Staruszek Kokos - pies znikąd

Często po stracie swojego pupila ludzie zarzekają się, że już nigdy więcej nie podejmą się opieki nad psem. Dlaczego? Bo żaden inny nie zastąpi tego, który odszedł. W Przystani jednak widzimy to inaczej.


Przystań Ocalenie

Zapomnianych przez świat czworonogów, które odchodzą w samotności, jest bardzo dużo, a my możemy pomóc nielicznym.

Przytulisko nie jest z gumy, którą da się rozciągnąć, nie mamy tylu miejsc, by pomieścić u nas wszystkie potrzebujące zwierzaki, nie mamy również tylu rąk do pracy, ani pieniędzy, by móc je wszystkie wyleczyć i zapewnić właściwą opiekę.

Kiedy pożegnaliśmy naszego przyjaciela Bojana, postanowiliśmy, że przygarniemy psiaka, który nie ma żadnych szans na lepsze życie. Każdego dnia otrzymujemy kilka próśb o pomoc dla jakiegoś zwierzęcia. I na horyzoncie pojawił się staruszek Kokos...

Był wychudzony, z ranami na całym ciele, a miejscami nawet łysawy. Na adopcję nie miał żadnych szans. I zdarzył się cud: pojawiliśmy się my. Gdy go zobaczyliśmy, wiedzieliśmy, co musimy zrobić. Zabraliśmy go ze sobą, choć nie ulegało wątpliwości, że Kokos potrzebuje natychmiastowej i kosztownej pomocy.

Przypomina schorowanego i zabiedzonego staruszka. Nie znamy jego historii i nie wiemy, czy kiedykolwiek miał coś swojego. Chcielibyśmy stworzyć mu własny kąt, poprawić kondycję fizyczną i psychiczną, na ile będzie to możliwe. Bez Państwa pomocy nie damy sobie rady. Nasz nowy podopieczny potrzebuje legowiska, kocyka oraz karmę suchą i mokrą Dermatosis, którą musimy porcjować, gdyż zachłannie pochłania wszystko, co znajdzie w misce. Co jednak najważniejsze, Kokos wymaga intensywnego leczenia, które bez wsparcia finansowego nie będzie możliwe.

Wpłaty na leczenie Kokosa prosimy kierować na nasze konto:

29 1750 0012 0000 0000 2212 8288

z dopiskiem „dla Kokosa

Przystań Ocalenie

ul. Kombatantów 134

43-229 Ćwiklice

tel. 723 80 80 02

www.przystanocalenie.org

___________________________

Przekazując 1 % podatku Przystani Ocalenie, wesprzesz ocalone zwierzęta. Pod naszą opieką jest ich ponad pół tysiąca, w tym ponad setka koni. Nasz KRS: 0000464918.

Można również pomóc wysyłając sms o treści „Kokos” na numer: • 7248 - koszt 2,46 zł z VAT • 74567- koszt 4,92 zł z VAT • 76567 - koszt 7,38 PLN z VAT • 79567- koszt 11,07 z VAT

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.