Psipadek Oreo

Psipadkiem mamy kolejnego podopiecznego - Oreo.


Przystań Ocalenie

Plan był taki, że Dominiki pojedzie po Kokosa sam, bez Doroty. Musicie wiedzieć, że naszej Dorotki nie wolno wpuścić do żadnego schroniska, bo nie wyjdzie z niego bez przynajmniej trzech zwierzaków. Zawsze wypatrzy takiego biedaka, którego po prostu się nie da zostawić. Dorota wówczas pochlipuje, a pies patrzy wielkimi smutnymi oczami. A przecież Przystań nie rozciągnie się w magiczny sposób dla kolejnych potrzebujących istot.

Tak więc założenie było proste. Dominik jedzie sam i wraca z Kokosem. Wszyscy jednak chyba znacie powiedzenie: jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich zamiarach. Nasz plan nie został realizowany przez jedno psie spojrzenie. Takie niby psipadkowe, ale podobno nic nie dzieje się bez przyczyny. 

Tym spojrzeniem Oreo wyprosił sobie bilet do Przystani Ocalenie. Staruśki, słabiutki piesek o smutnych oczach. Tak chudy, że może służyć za mode do nauki psiej anatomii - skóra i kości. Czarny pyszczek mocno przyprószyła siwizna. I te oczy pełne smutku oraz cierpienia. Nie można go było zostawić, nie dało się.

Oreo pojechał do kliniki na Brynów. Teraz najważniejsze jest podreperowanie jego stanu fizycznego, psychiką zajmiemy się później. Prosimy was o trzymanie kciuków za tego weterana, z całego serca prosimy też o wpłaty na jego leczenie. Sami nie damy rady. Przystaniowe serce znów przemówiło, przyćmiewając głos rozsądku. Mamy nadzieję, że pomożecie nam wywołać uśmiech na stareńkim psim pyszczku i wspólnie pokażemy Oreo, iż pieskie życie też może być piękne.

Na razie przebywa w klinice. Jego stan jest poważny, ale tam również potrzebuje legowiska oraz kocyka, które nie będzie pachnieć innymi psami. Chcielibyśmy zapewnić mu już teraz namiastkę tego, co czeka na niego w domu, w Przystani Ocalenie. Pragniemy dodać mu siły do walki o zdrowie i z całego serca prosimy was o pomoc.

 

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.