Skrzywdzona Viktoria prosi o pomoc

Czas młodości powinien być beztroski, pełen zabawy, wygłupów i pełnego brzuszka. Viktoria nie miała tyle szczęścia. Ostatni rok życia był dla niej bardzo trudny.


Przystań Ocalenie

Tak naprawdę nie wiadomo jak bardzo trudny… Trafiła do dużego schroniska. Tam było jej ciężko, brak tylnych łap jest sporym problemem dla aktywnego, młodego psa, ale miała dach nad głową i pełną miskę.

Pewnego dnia i wydawało się, że los się do niej uśmiechnął. Została adoptowana, miała mieć dom już na zawsze, wreszcie miały być zabawki, pełny brzuszek i miłość… Jakie było zdziwienie wolontariuszy, kiedy po kilku miesiącach, na stronie innego schroniska zobaczyli Wiktorię. Jak to się stało, że trafiła do innego schroniska, nie wiadomo. Nie wiadomo, co przeżyła…wiadomo jedynie, że po raz kolejny została skrzywdzona…

Ile psie serduszko może znieść porażek? Ile bólu jest w stanie udźwignąć?

Viktoria jest niepełnosprawnym psem. Tak jak nasza Masza, nie ma tylnych łapek. Zostaliśmy poproszeni o pomoc dla Viktorii i nie potrafiliśmy odmówić. Mamy nadzieję, że Maszka zamieszka z Viktorią, że dwie niepełnosprawne dziewczyny zaprzyjaźnią się. Masza bardzo tęskni za Sonią, która odeszła kilka dni temu, a Viki bardzo potrzebuje przyjaźni. To cudowna psina. Niepełnosprawna, skrzywdzona, ale bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi i świata. Bardzo delikatna, spragniona pieszczot i uwagi. Chce być ciągle głaskana i przytulana.

Viki nie ma nic swojego, potrzebuje też kilku rzeczy. Bardzo Państwa prosimy o pomoc. Potrzebuje mokrej karmy, materaca. Podkładów higienicznych, mokrych chusteczek. Bardzo ucieszy się również z gryzaków i zabawek piszczących.

Inne możliwości pomocy bezpośredniej...

Komitet Pomocy dla Zwierząt
ul. Bałuckiego 7/37
43-100 Tychy
Konto : 91 1050 1399 1000 0022 0998 2426
z dopiskiem " Dla Viktorii"

Dla przelewów zagranicznych:
Nr IBAN: PL 91 10501399 1000002209982426
Nr BIC(SWIFT): INGBPLPW

link bezpośredni do płatności PayPal dostępny na prawym pasku z menu naszej stronywww.przystanocalenie.pl lub wskazując adres email odbiorcy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy za każdą pomoc, za każdy grosik

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.