Polecane wykłady, seminaria i inne wydarzenia dotyczące zdrowia, terapii niekonwencjonalnych oraz medycyny alternatywnej


 

Bruno Gröning - wykłady (Września, Gniezno)

Medyczna Grupa Naukowa (MWF) Koła Przyjaciół Bruno Gröninga zaprasza na serię międzynarodowych wykładów medycznych w ponad 100 krajach (w Polsce: Września i GNIEZNO pt. „Uzdrowienie na drodze duchowej - medycznie udokumentowane". Szczegóły w załączonym pliku PDF.

Bruno Gröning: Seria międzynarodowych wykładów medycznych

Medyczna Grupa Naukowa (MWF) Koła Przyjaciół Bruno Gröninga zaprasza na serię międzynarodowych wykładów medycznych w ponad 100 krajach (w Polsce: Kraków i Warszawa) pt. „Uzdrowienie na drodze duchowej - medycznie udokumentowane".

Istnieje wyższa siła, która może pomóc każdemu człowiekowi. Ta siła, podstawa wszystkich religii, jeszcze przed kilkoma wiekami była znana lekarzom. Wiedza o niej powinna znów zostać udostępniona ludziom szukającym pomocy. Mówi o tym nauka Bruno Gröninga (1906-59), który stał się znany poprzez wielkie uzdrowienia.

Czytaj więcej...

Tropem dr. Reicha i energii orgonu

ORGONITY

Przypomnijmy, iż Wilhelm Reich udowodnił istnienie energii, którą kilkadziesiąt lat wcześniej odkrył Nikola Tesla. Nazwał ją ORGONEM i początkowo znalazł dla niej zastosowanie medyczne.

Odpowiadała ona koncepcji chińskiego „qi” (chi, ki) czy hinduskiej prany. Jej źródło  stanowi promieniowanie atmosferyczne, a sam ORGON, pobierany jest z powietrza przez płuca, z promieniami słonecznymi przez skórę, z pożywienia przez przewód pokarmowy. Wszechobecny – wchodzi w skład wszystkich procesów na Ziemi, stając się dla nas paliwem biologicznym.

Czytaj więcej...

Okrzemki superstar (cz.II)

Są najlepsza formą przyswajania krzemu przez organizm. Usuwają z niego złogi i pierwiastki metali ciężkich, pomagają w leczeniu chorób genetycznych

Przedstawiamy drugą część publikacji (przeczytaj cz. I), która powstała na podstawie wypowiedzi prezesa firmy Sollaris TBS, Dariusza Lempkowskiego na spotkaniu z Czytelnikami Nieznanego Świata, które odbyło się w naszej księgarni 17 lipca 2014 r.

Czytaj więcej...

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.