Konferencja „Szczepienia XXI wieku”

W obliczu niekorzystnie zmieniającej się sytuacji dotyczącej szczepień w naszym kraju zapraszamy na Konferencję „Szczepienia XXI wieku” z udziałem najbardziej znaczących ludzi w Polsce, którzy zajmują się tym tematem, tj. m.in. profesor Marii Doroty Majewskiej, Justyny Sochy, dr. Jerzego Jaśkowskiego, Jerzego Zięby.

CO: Konferencja „SZCZEPIENIA XXI WIEKU”
GDZIE: Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, Warszawa Centrum
KIEDY: 26 sierpnia 2017 w godz. 10:00 - 20:00

ZGŁOSZENIA NA KONFERENCJĘ proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

OPŁATA DLA UCZESTNIKÓW zawiera wstęp na konferencję, lunch i przerwy kawowe i wynosi:
- przy wpłacie do 31 lipca 2017 – 100 zł
- przy wpłacie od 1 sierpnia 2017 – 150 zł
Możliwe jest zarezerwowanie miejsca na stoisko.

Konferencja „SZCZPIENIA XXI WIEKU” zakończy się obwieszczeniem „DEKLARACJI WARSZAWSKIEJ – Karty wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych” przedstawiającej wolę świadomych swoich praw Polek i Polaków w odniesieniu do szczepień. Zostanie ona rozesłana do wszystkich organów państwowych w Polsce i najważniejszych instytucji na świecie. Wcześniej (ale też później) zbierane będą pod nią Wasze / Państwa podpisy.

Organizator: Fundacja Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego QLT – więcej informacji na stronie: www.fundacja-qlt.pl

Kontakt: Lena Huppert, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 502 085-840


 

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.