Światłopodobny

ŚWIATŁOPODOBNY: PSYCHOLOGIA RÓŻNORODNOŚCI W JEDNI
Piotr Pytel
Wydawnictwo LUMENTAL, Starachowice 2019

Ciekawy autor i ciekawa, choć - trzeba z góry uprzedzić - niełatwa w odbiorze książka, podobnie jak było to z wcześniejszym tomem Światłopodobny. Kosmos ma Twoje imię. Tym razem Piotr Pytel - jak sam to ujmuje - prezentuje osobiste doświadczenie oparte na epizodach z podróży astralnych i mentalnych w latach 2017-2018 oraz w pierwszych miesiącach 2019 r. A w środku o pasmach energii i duchowości, przede wszystkim zaś o tym, jak to możliwe, że ludzka dusza jest w stanie poruszać się po różnych zakresach wibracji i je odbierać.

To, co opisuję - wyjaśnia autor - dotyczy czasoprzestrzeni w określonym parametrze funkcjonowania, energetycznej architektury różnych rzeczywistości, tendencji zmian zmierzających ku przyszłości. Praideą jest istnienie samo w sobie, a jedyną stałą we Wszechświecie okazuje się zmiana.

Szczególną uwagę przykuwają refleksje autora na temat własnych interakcji z przedstawicielami hierarchii istot demonicznych zamieszkujących ciemny Wszechświat. Warto dodać, że P. Pytel sam przeszedł tzw. Ciemną Przemianę, na którą zdecydował się świadomie, by móc zainicjować relacjonowane przez siebie działania w skali makro, co oznaczało, jakkolwiek by to brzmiało, anihilację światów oraz stworzenie nowego Wszechświata. I na tym może w tej krótkiej nocie poprzestańmy.

Recenzja: Nieznany Świat 09/2019

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.