Rozmowy z Bogiem cz. I

ROZMOWY Z BOGIEM PO POLSKU (cz. I)
Łucja Szajda
Wydawnictwo ESD, 2020

Łucja Szajda jest praktykującym psychologiem klinicznym, certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień i współuzależnień. Najpierw pracowała z psychicznie chorymi, tworząc ośrodek neuropsychiatrii dziecięcej. Potem podjęła pracę z osobami uzależnionymi. Doświadczenie zawodowe opisała w swojej pierwszej książce Nie ma przypadków.

Był to dla niej czas rozwoju zawodowego, ale też duchowego, a także dużych zmian w życiu i trudnych lekcji. Lektura Rozmów z Bogiem, Neala Donalda Walscha zmieniła jej myślenie o Stwórcy. Uświadomiła sobie, iż ukazuje nam On znaki, ale nie każdy je widzi i w nie wierzy.

Los zetknął ją z Anią Stoitsi, która okazała się medium. Pod wpływem rozmów o duchowości zaczęły otrzymywać przekazy od Istot Duchowych. Wkrótce dołączyły do nich jeszcze inne kobiety, które także stały się kanałem. Spisywały otrzymane przekazy (lata 2014-2020). Ich zapis w książce jest dokładny. Nierzadko stawiały istotne dla siebie pytania, otrzymując konkretne odpowiedzi dotyczące m.in. zdrowia, działalności terapeutycznej. Dowiedziały się np., że dolegliwości pojawiają się, gdy ciało z trudem nadąża za rozwojem duchowym. Otrzymywały też wskazówki właściwego postępowania w takiej sytuacji. W czasie przekazów energia wyraźnie się zmieniała, a kobiety czuły się bezwarunkowo kochane, szanowane, otoczone miłością.

W książce rozmowy te podzielone zostały tematycznie. A wynika z nich, że my, ludzie, mamy w sobie boską moc. Jednak, jako wcieleni musimy łączyć trzy aspekty: Ducha, Umysł i Ciało. Jądro boskości w naszym wnętrzu jest jak oko cyklonu. Tam panuje spokój i cisza. To miejsce naszego spotkania z Bogiem, a kontakt z Nim to naprawdę relacja z samym sobą. Autorka przekonuje, że zawsze możemy się do Niego zwrócić o pomoc, jak w teleturnieju, wykonując telefon do przyjaciela. A wówczas znajdziemy w sobie wszystkie potrzebne odpowiedzi. Nadszedł czas, aby to sobie uświadomić, obudzić się i wyzwolić z programów zniewolenia, otworzyć umysł oraz serce. A uświadomienie sobie naszej boskości i roli właśnie w tej chwili, w momencie ogromnych zmian dotyczących Ziemi oraz ludzkości jest szczególnie ważne.

Łucja Szajda wierzy, że książka trafi do rąk tych, którzy są gotowi na zmiany. Nie ma przypadków, ale to człowiek decyduje, jaką drogą pójdzie (wybierając spośród wielu wariantów) – drogą prawdy, czy iluzji. Aby odbierać znaki, trzeba mieć otwarte serce, oczy i uszy, czyste intencje oraz spokój w sercu. Na drodze oświecenia widzimy siebie prawdziwymi. Uwierz tylko w swoją Boskość i Moc. – Decyzją jesteś w stanie zmienić przyszłość. Robiąc określone kroki zmieniamy przeznaczenie – zachęca autorka.

Funkcjonując w dualnym świecie rozpoznajemy światło dzięki ciemności. Łącząc się z niebytem doładowujemy energią życiową. Stale też powinniśmy pracować nad podniesieniem wibracji. Warto przy tym korzystać z prostych metod D. Hawkinsa, aby jak najwięcej ludzi podnieść na duchu, a to znaczy zwiększyć ich wibrację i tym samym świadomość. Niestety dla osób znajdujących się poniżej poziomu 200. to, co propaguje Hawkins nadal jest wiedzą tajemną, czymś obcym i niezrozumiałym. Nie wszystkim można pomóc – liczy się ich wolna wola oraz plan duszy. Jednak świat podnosząc swoje wibracje, staje się lepszy, jaśniejszy. Pozwólmy więc sobie być szczęśliwymi, a dostaniemy wsparcie z góry.

Recenzja: Nieznany Świat 02/2021

 

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.