Relaksacja

RELAKSACJA. Jak zadbać o ciało, umysł i emocje
Joanna Jakubik-Hajdukiewicz
Wydawnictwo KOS, 2020

Autorka – mgr socjologii, absolwentka m.in. Podyplomowych Studiów Relaksacja i Joga na AWF w Warszawie – to instruktorka jogi dla dzieci i dorosłych. Jako poetka debiutowała tomikiem Zaśnione widzenie (2002). Swoją wiedzę rozszerzyła o Totalną Biologię (uzdrawianie przez świadomość). Rozwija też umiejętności coachingowe. Znamy ją z książek: Joga dla dzieci, Joga dla kobiet w ciąży, Joga dla całej rodziny oraz Joga przeciwbólowa. Jej pasją jest nieustający rozwój oraz wspieranie w tym innych.

W najnowszej pozycji przedstawia KONKRETNE NARZĘDZIA do osiągnięcia poprawy samopoczucia (tak zdołowanego ostatnimi czasy) i budowania lepszej jakości życia. To praca z ciałem, umysłem oraz emocjami – ruch, ćwiczenia rozciągające, wzmacniające i regenerujące dla zwykłych ludzi. Unikając destrukcyjnych myśli a pielęgnując te pozytywne porządkujemy umysł. Harmonizujemy emocje poprzez wyrażanie ich i pracę z oddechem. Dzięki temu zbliżamy się do DOBROSTANU, czyli stanu, w którym czujemy się dobrze, czerpiąc zadowolenie ze swego istnienia.

Wszechświat roztacza się przede mną w całej swej doskonałości. Nie muszę niczego kurczowo się trzymać. Mogę się odprężyć i poddać biegowi rzeczy. Mam wszystko, co trzeba, by cieszyć się życiem „tu i teraz”. Mam w sercu całą miłość, jakiej mi potrzeba – to jedna z ulubionych afirmacji autorki.

Książka zawiera link do filmu z ćwiczeniami i relaksacji (audio).

Recenzja: Nieznany Świat 3/2021

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.