Żegnamy Marka Rymuszko

Trudno uwierzyć, że już Go z nami nie ma. Wydawało się, iż będzie tworzył NIEZNANY ŚWIAT wiecznie. Odszedł 22 lipca 2019 r. swoją ścieżką do Światła, przegrywając z ciężką chorobą.

Wspaniały, nietuzinkowy człowiek, dziennikarz, reportażysta, pisarz, badacz Nieznanego, twórca i redaktor naczelny miesięcznika NIEZNANY ŚWIAT, długoletni prezes Stowarzyszenia Krajowy Klub Reportażu, nasz szef, przyjaciel, mentor. Mistrz Wysokiego Słowa. Uczył patrzeć głębiej i czuć więcej. Pokazywał, że za kurtyną materii istnieje Świat Ducha.

Zostawił po sobie wielką pustkę, ból i smutek rozstania, ale zarazem wdzięczność, że stworzył dzieło, które wielu pomogło odnaleźć własną życiową drogę.

Pożegnaliśmy Go podczas uroczystości żałobnej 30 lipca 2019 r., która miała miejsce na Starych Powązkach.

Żałobników poprosiliśmy, by w miejsce ofiarowanych kwiatów i wieńców wsparli datkiem Przystań Ocalenie, tak bliską sercu Marka, którą NIEZNANY ŚWIAT wspiera od samego początku.

Anna Ostrzycka-Rymuszko wraz z zespołem Wydawnictwa Nieznany Świat

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.