Liliann Kristinn Elmborg (VIDEO)

Zapper - prawda i mity - 29.05.2019, KGNŚ, Warszawa

Liliann Kristinn Elmborg – autorka książek o dietach i efektywnych kuracjach wzmacniających organizm: Skuteczne kuracje oczyszczające, Do zdrowia bez tabletek, Sekrety kuracji oczyszczających. Na swoich krajowych i zagranicznych wykładach propaguje medycynę naturalną.

Nasz gość opowie historię tworzenia nowej wersji aparatu typu zapper - Medikzap będącym prawdopodobnie jedynym na rynku tego rodzaju urządzeniem, które przeszło laboratoryjne badania skuteczności. Podczas prelekcji dowiemy się jak skutecznie zwalczać pasożyty, naładować wewnętrzną baterię oraz zostaną przedstawione i omówione badania porównawcze dwóch aparatów typu zapper. Spróbujemy również odpowiedzieć na pytanie: Czy zapper może szkodzić?

Zapper to niewielki aparat, który emituje odpowiednio dobrane impulsy elektryczne, stymulując układ odpornościowy organizmu i zwiększając jego witalność. Podczas pracy aparatu, gdy trzymamy elektrody w rękach, przez nasze ciało przepływa niemal niewyczuwalny prąd o niskich częstotliwościach.

Na rynku jest wiele różnych zapperów, które zdaniem ich producentów mają likwidować wszystkie pasożyty i usuwać wszelkie dolegliwości. Nie zawsze jest to zgodne z prawdą.

Rzeczywiście dobrze wykonane aparaty wzmacniają energię obronną organizmu, natomiast zappery o wadliwej konstrukcji i niewłaściwie dobranej częstotliwości emitowanego prądu nie tylko nie pomagają, ale wręcz mogą zaszkodzić.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.