JAYEM (VIDEO)

JEZUS W MOIM SALONIE - Niezwykłe spotkanie z Chrystusem - 12.06.2019, KGNŚ, Warszawa

Co byś zrobił, gdybyś nagle usłyszał głos mówiący ci, abyś usiadł do medytacji, a następnie ze Światła wyłoniłby się Chrystus i powiedział, że jest twym „ostatnim nauczycielem”?

Tak się właśnie zdarzyło w życiu Jayema w 1987 r. i dało to początek jednym z najwspanialszych nauk duchowych, które zostały dane światu, a jednocześnie wywróciły świat Jayema „do góry nogami”!

Zanurz się z radością w oświecającą opowieść  o „praktycznej duchowości” i o zdumiewającym doświadczeniu Jayema otrzymanym od Jeszuy (Jezusa). Oto możliwość otwarcia się na poznanie narzędzi, które mogą odmienić twe życie oraz okazja, by odkryć, w jaki sposób możesz pogłębić swą własną podróż ku Miłości.

Jayem, przez wiele lat służący jako kanał dla przekazów Jeszuy, znanych obecnie jako Droga Mistrzostwa i główny nauczyciel tej ścieżki, podzieli się on swoimi doświadczeniami z pracy z Jeszuyą oraz opowie, co z tej wspólnej przygody wynikło. Przy okazji spotkania będzie można nabyć wydane do tej pory polskie tłumaczenia książek naszego gościa: Listy Jeszuy, Droga Sługi, Droga Serca i Droga Przemiany.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.