Marianna Bartke (VIDEO)

JAK ROZPOZNAĆ SWÓJ DUCHOWY PLAN? - 18.09.2019, KGNŚ, Warszawa

Odkryj widzialne i niewidzialne siły, które definiują wymiary naszego i innych Wszechświatów.

Marianna Bartke uzdrowicielka, certyfikowana instruktorka Theta Healing®

Boska misja lub boska synchronizacja jest tym, co jeszcze przed narodzeniem postanowiliśmy i zaplanowaliśmy zrobić w tym życiu. Gdy nasza dusza przebudzi w sobie boskie przeznaczenie, przychodzi czas na jego wypełnienie. Życie jest łatwiejsze, kiedy żyjemy w harmonii z naszą boską misją, która jest niezmienna. Aby być przygotowanym do jej wykonania, trzeba oczyścić się z wszelkiego rodzaju hamulców, np. tych dotyczących pieniędzy.

Istnieją dwa rodzaje takich misji, co zależy od esencji duszy danej osoby. Pierwszym z nich jest boska misja Dzieci Mistrzów i wiąże się ze zdobywaniem cnót. Druga –Wniebowstąpionych Mistrzów jest bardziej skomplikowana. Zazwyczaj wiąże się z koniecznością zrobienia wielu rzeczy, co może stanowić nawet do ośmiu misji. Wniebowstapiony Mistrz będzie czuł się zobowiązany do uzdrawiania ludzi i wprowadzania pozytywnych zmiany na świecie. Istotą będzie przebudzenie setek tysięcy osób.

Spełnianiu boskiej misji towarzyszy spotkanie bratniej duszy, czy rozpoznanie rodziny dusz. Gdy dwie dusze były razem na Piątym Planie odnajdą siebie nawzajem, gdy wcielą się w ludzką formę w celu wypełnienia misji na Ziemi. Jest jeden, energetyczny podpis, którego będą szukać. Wykonanie zadania nie zawsze wymaga posiadania kompatybilnego partnera. Istnieje też zbiorowa boska misja, np. Nieznany Świat czy Klub Przyjaciół „NŚ”.

W zrozumieniu tego tematu bardzo pomocna jest książka Vianny Stiebal Siedem Planów Egzystencji, w której autorka zabiera nas do wymiarów, o jakich sądzi, że są początkiem życia, pokazuje jak postrzegać i wykorzystać te kosmiczne moce w całym ich majestacie do uzdrawiania i duchowego rozwoju. Te plany egzystencji są otwarte, mogą być przez nas rozumiane i używane

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.