Dorota Sumińska

Wręczenie Dyplomu Nagrody Honorowej NŚ za 2019 r. 04.12.2019, KGNŚ, Warszawa

Nagroda Honorowa za 2019 r. dla doktor Doroty Sumińskiej - lekarki weterynarii, pisarki, prowadzącej od wielu lat w radiu TOK FM popularną audycję Wierzę w zwierzę, przywracającą wiarę w to, że normalność oznacza wrażliwość, empatię i serdeczność w relacjach ze wszystkimi stworzeniami egzystującymi na Ziemi.

Od lat jej książki o zwierzętach są oczekiwane i rozchwytywane. Sama dała dom wielu skrzywdzonym czworonogom, które odwzajemniają jej troskę wielką miłością oraz przywiązaniem (aktualnie ma ich, z tego co wiemy, dwadzieścioro).

Po wręczeniu Dyplomu Nagrody Honorowej zapraszamy na spotkanie autorskie z naszą laureatką, które poprowadzi Jędrzej Fijałkowski.

Treść dyplomu wraz z jego uzasadnieniem oraz obszerny wywiad z dr Dorotą Sumińską zamieściliśmy w grudniowym wydaniu „NŚ”.

Zapraszamy!

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.