Igor Witkowski (VIDEO)

Inne światy. Przygotowanie do kontaktu, Podróże szlakiem wielkich tajemnic, Przebłyski nowego świata  - 19.02.2019, KGNŚ, Warszawa

Nasz Gość przybliży swoje trzy najnowsze publikacje. "Inne światy", opatrzone podtytułem "Przygotowanie do kontaktu", podsumowują wiedzę na temat cywilizacji kosmicznych i form życia, jakie mogą istnieć we Wszechświecie. Atutem tomu jest ukazanie tego zagadnienia z bardzo różnych perspektyw. Są to zarówno rozważania teoretyczne dotyczące dróg rozwoju cywilizacji, jak i np. mało znane alternatywy ewolucji biologicznej, których istnienie sugeruje sam rozwój życia na naszej planecie. Tłem do części teoretycznej stała się wiedza o różnorodności planet pozaziemskich - odkryto ich już tysiące, w tym rodzaje, jakich brak w Układzie Słonecznym (można już zresztą stwierdzić, że w naszej Galaktyce jest co najmniej bilion planet!).

"Podróże szlakiem wielkich tajemnic" to połączenie podejścia reportażowego z podobnym opisem tajemnic przeszłości, jak np. w tomie 3 "Instrukcji przebudzenia" (jednak nie wszystkie wątki dotyczą przeszłości, parę ma charakter nieco sensacyjny, współczesny). Autor opisał tu swoje wyprawy i badania, informacjami z najnowszych źródeł uzupełniając wspomniany tom 3, ale również książkę "Oś świata". Znajdzie się tam parę prawdziwych "perełek". Niektóre z nich można wręcz zinterpretować jako zwiastuny przełomów w naszej wiedzy o prawdziwej historii ludzkości, których świadkami mamy być w najbliższych latach – dotyczy to zwłaszcza odkrycia labiryntu egipskiego i najnowszych badań piramid.

Ostatnia nowość – "Przebłyski nowego świata" – w momencie pisania tych słów jeszcze czekała na zgodę na wydanie, jako że musiała ukazać się we właściwym czasie. Książka przedstawia zmiany, jakich wkrótce doświadczymy na płaszczyźnie osobistej. Jest to ukazanie przemian widzianych przede wszystkim z perspektywy Polski – z wyjaśnieniem, skąd wzięła się jej rola – oraz tego, co będzie się działo z ludźmi, czyli wspomnianego aspektu osobistego.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.