Ada Edelman (VIDEO)

Wręczenie Certyfikatu Nowych Wzorców Sztuki za 2019 r. - 04.03.2020, KGNŚ, Warszawa

Uroczyste wręczenie Certyfikatu Nowych Wzorców Sztuki za 2019 r. dla Ady Edelman za Rozjaśnianie Drogi na Drugą Stronę Życia (spotkanie prowadził Andrzej Maria Marczewski).

Od 2011 roku „Nieznany Świat” przyznaje Certyfikaty Nowych Wzorców Sztuki. Jego laureatami są ci, którzy myślą i czują więcej niż inni; artyści mierzący się z filozofią, sensem oraz porządkiem świata; ludzie, którzy rozszerzają pole naszego postrzegania, czyniąc nas uważniejszymi, a zarazem bogatszymi w swoim wnętrzu.

Tegoroczna laureatka jest dobrze znana Czytelnikom naszego miesięcznika z licznych publikacji oraz ze spotkania autorskiego w Księgarni-Galerii „Nieznany Świat” z okazji premiery książki „Opowieści z Biura Duchów”, cieszącej się niesłabnącym powodzeniem.

Ada Edelman jest pisarką i autorką bloga „Biuro Duchów” (biuro-duchow.pl), na którym zamieszcza historie o kontaktach z drugą stroną. Przekazy te pochodzą w większości od Czytelników, chcących podzielić się swoimi przeżyciami. W ten sposób Ada przypomina, że „nie tylko ciało posiada człowiek”. Po tym, jak w wieku lat 17 przeżyła śmierć kliniczną, stara się przekazywać informacje o drugiej stronie, m.in. pisząc bloga i biorąc udział w licznych konferencjach. O swoich doświadczeniach opowiadała m.in. w programie telewizyjnym „Pytanie na śniadanie”.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.

Numer bieżący
KONTAKT * O NAS * REKLAMA * FORUM * POLITYKA PRYWATNOŚCI * YOUTUBE


Copyright © Wydawnictwo Nieznany Świat / All rights reserved.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.