Spotkanie z Piotrem Piotrowskim

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" zaprasza na spotkanie z Piotrem Piotrowskim, które odbędzie się w środę, 9 kwietnia 2008 r. o godz. 17.30 w Muzeum Etnograficznym w Warszawie, ul. Kredytowa 1.

PIOTR PIOTROWSKI jest jednym z najciekawszych polskich astrologów, autorem zdumiewająco trafnej prognozy rozwoju sytuacji społeczno-politycznej w Polsce, sformułowanej w początkach 2007 r., a wydrukowanej w jubileuszowym 200 numerze Nieznanego Świata z sierpnia 2007 r.
Impreza zostanie połączona z promocja dwóch książek Piotra Piotrowskiego: Lilith - czarny księżyc oraz Przesłanie Chirona.

Przesłanie Chirona po raz pierwszy ukazało się w Studio Astropsychologii w 1997 r., a poprzedni nakład został całkowicie wyczerpany. Drugie wydanie powinno trafić na rynek pod koniec marca br.

ImagePiotr Piotrowski – z wykształcenia filozof – ma tytuł doktora nauk humanistycznych (tematem jego pracy doktorskiej był Jung, Eliade i symbolizm kosmiczny – idea jedności świata w kontekście rozważań nad sacrum i nieświadomością). Oprócz dwóch edycji, które będą prezentowane na spotkaniu z Czytelnikami , napisał również następujące książki: Od Leppera do Dalajlamy (2000 r.), Jung i astrologia (2002 r.) oraz Małe planety w astrologii. Zasłynął z prognozy astrologicznej, w której w początkach 2007 r. precyzyjnie przewidział m.in. upadek jesienią rządu Jarosława Kaczyńskiego, całkowity zwrot sytuacji na polskiej scenie politycznej, jeśli chodzi o pozycję Platformy Obywatelskiej i gwałtowne załamanie kariery Andrzeja Leppera oraz Samoobrony. Wszystkie te prognozy, sformułowane w oparciu o kanony wiedzy astrologicznej, zmaterializowały się już po kilku miesiącach, a niektóre inne mają charakter rozwojowy (na ten temat zob. publikacje: Polska w objęciach Bliźniąt w nr. 8/2007 oraz Ezoteryka i polityka w nr. 2/2008 ).

O sprawach tych – w kontekście przyszłości Polski i świata – będzie mowa również na spotkaniu z Czytelnikami miesięcznika.

Serdecznie zapraszamy
PS Więcej publikacji gościa kwietniowego spotkania KPNŚ znajdą Państwo na stronie internetowej: www.piotrpiotrowski.com, tel. kontaktowy 0-661 232-597.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.