Spotkanie z dr. Gilbertem Renaud

Warszawski Klub Przyjaciół "Nieznanego Świata" zaprasza na ostatnie spotkanie przed wakacjami. Odbędzie się ono 4 czerwca 2008 r. o godzinie 17.30 w Warszawie, pl. Bankowy 1, Galeria Porczyńskich ● Uwaga – miejsce inne niż zazwyczaj! ● Naszym gościem będzie tym razem dr Gilbert Renaud z Kanady, konsultant Totalnej Biologii i Biologicznego Deprogramowania w Vancouver, mający ponad 20-letnie doświadczenie na polu medycyny naturalnej. Hasło jego wykładu brzmi: Biologia totalna. Uzdrawianie poprzez świadomość.

ImageJak wiadomo, organy oraz funkcjonowanie naszego ciała są ściśle powiązane z systemem emocjonalnym, a także silnymi impulsami, których doświadczyliśmy i które przeniknęły do naszej podświadomości. Gdy doznajemy emocjonalnego wstrząsu, w mózgu tworzy się pewnego rodzaju zwarcie. Jego konsekwencją mogą być objawy zarówno fizyczne, jak i psychologiczne. Środki farmakologiczne i terapie lecznicze jedynie łagodzą dolegliwości. Nie są w stanie dosięgnąć źródła choroby, które jest zakorzenione w naszej psychice. Medycyna niekonwencjonalna w postaci Totalnej Biologii dociera do miejsc, gdzie dane zwarcie powstało, pozwala je usunąć i na nowo uruchamia silny potencjał w każdym z nas.
Pojęcie Totalnej Biologii po raz pierwszy zostało rozwinięte przez światowej sławy nauczyciela i naukowca Claude Sabbah. Od czasu, kiedy zastosowano je w praktyce, nauka ta znacznie ewoluowała dzięki współpracy wybitnych pracowników naukowych. Pod ostatecznym pojęciem Totalnej Biologii kryją się: Nowa Medycyna dr. Hamera, nowoczesna medycyna zachodnia i wschodnia, obserwacja podstawowych praw biologii występujących w przyrodzie, Biologiczne Komórkowe Cykle Pamięciowe, NLP, koncept Mini-Maxi Schizofrenii, biogenealogia i wiele innych.
Jedna z pacjentek dr. Gilberta Renauda tak opisuje swoje doświadczenia z Totalną Biologią: Zanim spotkałam dr. Gilberta, zostałam zdiagnozowana ze stwardnieniem rozsianym. W trakcie naszych sesji Gilbert zaznajomił mnie z pojęciami Totalnej Biologii oraz biologicznego programowania. Wgłębiliśmy się w historię mojego życia, by rozpoznać nierozwiązane konflikty i dowiedzieć się, kim tak naprawdę jestem. Dokładnie śledziłam wskazówki Gilberta (...). Rok później czułam się świetnie, a badania medyczne nie wykryły żadnych niepokojących symptomów. Pracowałam nad sobą jeszcze przez rok, by upewnić się, że moje uzdrowienie stało się faktem.
Gilbert Renaud swoje szkolenie w dziedzinie Totalnej Biologii rozpoczął u boku Bertranda Lemieux, z którym pracował przez kilka lat w ośrodku Visa Health Centre jako konsultant wellness i nauczyciel w Wyższej Szkole Naturopatii. Już od ponad 6 lat zajmuje się doradztwem w zakresie Totalnej Biologii i Biologicznego Przeorientowania w Vancouver. Ma za sobą 23 lata profesjonalnego doświadczenia w holistycznym uzdrawianiu.
Zapraszamy!


W Warszawie dr Gilbert Renaud (Kanada) oraz Marie-Ginette Rheault (Francja) poprowadzą:
5 czerwca o godz. 18 konferencję ● 6-8 czerwca w godz. 10-17 warsztaty - poziom I
13-15 czerwca w godz. 10-17 warsztaty - poziom II oraz ● 9-18 czerwca sesje indywidualne.

Wszelkie informacje i zapisy:
Instytut Wiedzy Waleologicznej, ul. Nowina 36, 60-589 Poznań, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , www.iww.pl , tel./fax. 0-61/ 843-65-25, 0-669 942-000.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.