Spotkanie z Księdzem Francois Brune

Na zaproszenie Wydawnictwa Nieznany Świat i Wydawnictwa MEDIUM w początkach grudnia przybędzie do Polski Ksiądz Francois Brune.

Główne spotkanie Ojca Brune z naszymi Czytelnikami, połączone z wykładem oraz wręczeniem Naszemu Gościowi Nagrody Honorowej Nieznanego Świata za 2008 r., odbędzie się w środę 3 grudnia o godzinie 18 w sali widowiskowej Warszawskiego Domu Techniki NOT przy ul. Czackiego 3/5. Karty wstępu w cenie 15 zł rozprowadza Księgarnia-Galeria NIEZNANY ŚWIAT w Warszawie przy ul. Kredytowej 2. Została już ich bardzo niewielka ilość.

Natomiast następnego dnia, tj. w czwartek 4 grudnia, również o godzinie 18 nasz gość wygłosi wykład i odbędzie spotkanie z Czytelnikami Nieznanego Świata w sali amfiteatralnej (nr 9) Pawilonu Sportowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ul. Rakowickiej 27. Wstęp na tę imprezę jest wolny.
Oba spotkania będą połączone z promocją oraz sprzedażą książek O. Francois Brune Umarli mówią do nas oraz Powiedzcie im, że śmierć nie istnieje, przy czym drugi z tomów, który aktualnie się drukuje, trafi do rąk Czytelników przypuszczalnie w trzeciej dekadzie listopada. Prosimy pytać o niego w warszawskiej i internetowej Księgarni Nieznanego Świata.


Serdecznie zapraszamy!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.