Spotkanie z Rickiem Jarowem

ImageW dniu 27 maja 2010 roku odbyło się spotkanie z Rickiem Jarowem  – niezwykłym nauczycielem, który w latach 90-tych książką Antykariera zainspirował tysiące osób do poszukiwania wymarzonej pracy życia.

Rick Jarow, który odwiedzi Polskę na przełomie maja i czerwca 2010 r., jest doktorem nauk humanistycznych (doktorat na Uniwersytecie Columbia z języków i literatury indyjskiej), wykładowcą studiów religioznawczych w Vassar College i badaczem starożytnych mitów indyjskich. To także przewodnik wewnętrznych podróży odbywanych przez medytację, poezję, psychologię głębi i sztukę uzdrawiania, a przy tym znakomity pisarz. Prowadzi grupy medytacyjne, grupy wsparcia i wyrażania siebie. W swojej praktyce łączy zachodnie metody inspirowania pełnego rozwoju i uzdrawiania z pracą szamańską, astrologią i wielokulturową mitologią.
Autor książek: Antykariera – praca zgodna z pasją i powołaniem, The Alchemy of Abundance (Alchemia obfitości), The Joga of Work (Joga pracy), The Tales for the Dying (Opowieści dla umierających) i In the Quest of the Sacred (W poszukiwaniu świętych) przybywa do naszego kraju z transformującymi warsztatami pokazującymi drogę do obfitości i pełni. Odbędą się one:

  • 28-30 maja 2010 w Warszawie Antykariera – w poszukiwaniu pracy życia oraz
  • 4-6 czerwca 2010 w Poznaniu Alchemia Obfitości – zaawansowane warsztaty wyrażania siebie, dla osób, które odkryły pasję życia.

W najbliższym czasie nakładem Wydawnictwa WENA ukaże się Alchemia obfitości Ricka Jarowa. Autor prowadzi w niej do wnikliwego zbadania każdego aspektu życiowego doświadczenia i pokazuje, w jaki sposób każdy z nich stanowi bramę, przez którą można ujrzeć ciąg działań, prowadzących do spełnienia. Pomaga starannie zająć się swoim ciałem, powołaniem, związkami, pieniędzmi i wieloma innymi dziedzinami, aby poprzez codzienne poznawanie siebie zaufać praktyce otwierania się, począwszy od głowy, na całe istnienie i pozwalania sobie na doświadczanie tego, kim jesteś, co robisz i dokąd zmierzasz, aby doznać pełni naturalnego rozkwitu.

Zapisy na warsztaty Ricka Jarowa oraz informacje:
Instytut Wiedzy Waleologicznej,
ul. Nowina 36,
60-589 Poznań,
tel. (61) 843-65-25 lub 669 942-000,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
http://www.iww.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.