Ella Selena i Księgarnia Galeria NŚ zapraszają na spotkania z kartami

Indywidualne spotkania (½h lub 1h)
ul. Kredytowa 2, Warszawa
Dwa razy w miesiącu (środa) od godz. 10.30 do 18.00
Zapisy: (22) 827 93 49, 506 663 920

Ella Selena to wszechstronna, wykształcona i nowoczesna wróżka, autorka oraz wydawca. Wyrosła w świecie magii i wróżb. Stworzyła i wydała cztery niepowtarzalne talie kart: Autorskie Karty Elli Seleny, Anioły Kwiatowe, Karty Anielskie i Horoskop Celtycki. Pracę z nimi opisała w swych książkach. Wszystkie cieszą się dużym zainteresowaniem i dobrze służą nowemu pokoleniu wróżbitów.

Ella występuje w TV, a także radiu, gdzie prowadzi programy ezoteryczne. Za naszym  pośrednictwem zaprasza na autorskie spotkania i kursy ezoteryczne oraz warsztaty, których celem jest poznanie siebie, oraz znalezienie drogi własnego szczęścia.

Prawie godzinny seans wróżebny składa się z następujących etapów:

  • Analiza numerologiczna na podstawie daty urodzenia.
  • Osoba wróżąca zostaje poinformowana o swoim położeniu w czasie i przestrzeni, czyli na kole losu (na podstawie Cyklu Jowisza, Elli Seleny).
  • Na podstawie Rozkładu Ogólnego sporządzonego kartami klasycznymi (6x4) określa się problem osoby, odczytuje blokady, które nie pozwalają na dalszy rozwój osobisty lub finansowy, prognozuje się przyszłość, wyciąga wnioski.
  • Horoskop na dany rok, sporządzony tarotem i przy wykorzystaniu 12–domowego rozkładu astrologicznego pozwoli osobie wróżącej na zapoznanie się ze wszystkimi płaszczyznami swojego życia, dzięki czemu poprzez uzyskane wskazówki, będzie mogła planować swoją dalszą lub najbliższą przyszłość.
  • Rozkłady na pytania, podstawowy rozkład Piramidka, pozwolą uzyskać odpowiedzi na dręczące pytania.
  • Rada Anioła z talii kart Anioły Elli Seleny, podsumuje wróżbę.
  • Podczas spotkania w zależności od kierunku rozmowy są robione rozkłady partnerskie, biznesowe, uczuciowe lub na konkretne pytania, zadane kartom.

Karty Elli Seleny odpowiadają na wszystkie Państwa pytania, można poprosić tez o rozkłady na biznes, rozkłady partnerskie, kochanek–kochanka, partner–partnerka, dziecko–rodzice, pracownik–szef, pracodawca, jednym słowem można pytać o wszystko.

Najważniejsze, że karty zawsze mają odpowiedź, może to być wskazówka, może to być podpowiedź, co w danym momencie wymaga naprawy, aby uruchomić energie i zmienić swoje życie.  Karty zawsze dają możliwość ujrzenia światełka w tunelu.

Także na życzenie Państwa możemy zaproponować półgodzinne spotkanie z wróżką, gdzie przebieg wróżby będzie miał bardzo dynamiczny charakter i karty skupią się przede wszystkim na konkretnych pytaniach i odpowiedziach.

Zapraszamy bardzo serdecznie, naprawdę warto!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji w Polityce prywatności.